РАЗМЕРЫ
| Длина | 630 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Высота | 6 мм |
| м²/упаковка | 0,794 м² |
| Досок/упаковка | 10 планок |
| Длина | 630 мм |
| Ширина | 126 мм |
| Высота | 6 мм |
| м²/упаковка | 0,794 м² |
| Досок/упаковка | 10 планок |
| Цвет | Бежевый |
| Орнамент | Узор "елочка" |
| Орнамент | Дерево |
| Количество фасок | Фаски с 4 сторон |
| Тип покрытия | Винил |
| Коллекция | Vorma pad pro |
| Артикул | V4524-40286 |
Beige century oak is a modern herringbone parquet design with shades of beige and grey. The large knots and cracks and slightly worn look add a rustic character to the floor. The highly detailed wood structure of this vinyl floor gives it a very naturalistic look and feel. The generous plank size of a Vorma herringbone floor adds a sense of elegance and luxury to your room. Vorma pad pro is extra fast and easy to install thanks to the unique Unizip click system and the pre-attached underlay. Like all Rigid vinyl floors, Vorma has a watertight surface, which makes it suitable even in kitchens and hallways.

